Będzie dla nas ogromnym zaszczytem i przyjemnością zorganizowanie dla Państwa Przyjęcia z okazji przystąpienia do I Komunii Świętej Waszego dziecka. Charakter, wystrój i położenie naszego obiektu, profesjonalna ,miła obsługa oraz domowa kuchnia, dają Państwu gwarancję uczestnictwa w niezapomnianym Przyjęciu. Nim zapoznacie się Państwo z naszą propozycją pragniemy poinformować, iż opierając się na naszym bogatym doświadczeniu jesteśmy w stanie przygotować takie Przyjęcie, przyjmując na siebie rolę kompleksowego organizatora i koordynatora tego najważniejszego dla młodej osoby wydarzenia. W naszej ofercie znajdują się tradycyjne propozycje na tą wyjątkową uroczystość.

Warunki współpracy
Jesteśmy wyjątkowo elastyczni jeśli chodzi o warunki i zakres współpracy. Podpisanie umowy gwarantuje Stronom właściwą realizację umowy. Z największą przyjemnością zapraszamy do naszego obiektu i życzymy Państwu i sobie zadowolenia ze współpracy.

Miejsce przyjęcia
- Sala bankietowa w parku miejskim, w kompleksie Resiedence otoczonym zielenią i widokiem na jezioro Trzesiecko. Organizujemy uroczystości do 500 osób.
- Restauracja Paryżanka znajdująca się w budynku Resiedence. Organizujemy przyjęcia do 50 osób. Dodatkową atrakcją jest ogródek z grillem oraz taras.
Dbałość o szczegół
Dokładne szczegóły dotyczące wystroju sali oraz wszelkie kwestie organizacyjne omawiamy indywidualnie z klientem.
Noclegi
Proponujemy miejsca w obiekcie dla gości przyjezdnych w cenie promocyjnej. Dysponujemy 27 miejscami noclegowymi. Gwarantujemy komfortowy wypoczynek dla uczestników Przyjęcia Komunijnego. Obsługujemy również gości na specjalnej diecie po wcześniejszej konsultacji.
Wygodny nocleg
Przytulne pokoje w naszym obiekcie gwarantują wypoczynek podczas pobytu w Szczecinku. Znajdująca się w Resiedence restauracja Paryżanka zostaje udekorowana na czas przyjęcia, co gwarantuje rodzinną i miłą atmosferę dla wszystkich gości.
Ceny
Przyjęcie komunijne to niezapomniane przeżycie dla naszego dziecka, dlatego wyróżniamy szczególnym wystrojem miejsce dla dziecka. Jeżeli rodzice mają specjalne życzenie, możemy przygotować w porozumieniu z firmą zewnętrzną specjalny wystrój. Koszt uczestnictwa w przyjęciu Komunijnym
- Osoba dorosła: 110,00 zł
- Dzieci do lat 6: 60,00 zł
- Dzieci od 6 - 10 lat: 70,00 zł
Przyjęcie w restauracji
Rezerwacja Sali bez ponoszenia kosztów. Czas trwania przyjęcia do 5 godzin. Sala bankietowa: Czas trwania uroczystości do 5 godzin.

Dekoracje sali na chrzciny