Dancing walentynkowy w stylu PRL- 10 luty 2017

10 lutego 2017 roku odbyła się u nas impreza taneczna w Resiedence, w stylu PRL z muzyką na żywo lat 80 i 90. Klimat imprezy utrzymany został nie tylko na sali lecz również w menu. Nowy właściciel zadbał o każdy akcent imprezy – zarówno akcent muzyczny, atrakcje jak i menu.

Impreza walentynkowa w stylu PRL

walentynkowe menu impreza walentynkowa walentynki w szczecinku

To była niesamowita impreza do białego rana. Taneczne szaleństwo w restauracji Paryżanka zaczęło się niewinnie o godzinie 20:00, od podania kolacji, podczas której zaserwowano grochówkę, gołąbki, na deser galaretkę i przepyszne wafle z przepisu babci naszego kucharza. Pozdrawiamy! Na stołach nie zabrakło również śledzika, galarety, ogórków, chleba własnego wypieku ze smalcem, paluszków oraz legendarnej oranżady. Goście nie zawiedli i przyszli na imprezę ubrani zgodnie z prl-owskim dress-codem. Impreza z godziny na godzinę rozkręcała się coraz bardziej, barman przygotowywał kolorowe i smaczne drinki, a kucharz osobiście donosił gorące dania takie jak kaszanka, bigos i żurek.

prezent z okazji walentynek14 lutego - walentynki

Impreza w niezwykłej atmosferze

Prowadzący imprezę, Krzysztof Czapla spisał się na medal. Muzyka na żywo z dźwiękami saksofonu była czymś niesamowitym, publiczność bawiła się doskonale, skacząc i tańcząc do utworów lat 80 i 90. Kameralny charakter imprezy sprawił, że wszyscy bawili się razem, świętując przy tym urodziny jednego z uczestników imprezy. Barman gasił pragnienia gości klimatycznymi niebieskimi i czerwonymi drinkami oraz innymi specjałami.

Walentynki w restauracji Paryżanka

Czy organizacja takiej imprezy jest trudna?

Na pewno dobre zaplanowanie to 50% sukcesu, kolejne tyle to zainteresowanie ofertą gości i zapewnienie odpowiednich atrakcji. Zaplanowanie menu, programu imprezy i zrealizowanie go jest bardzo ważnym aspektem, który wpływa na jakość oferowanej usługi. Bardzo ważne jest zaangażowanie całego zespołu w przygotowanie i prowadzenie imprezy. Jeżeli coś robimy, to najlepiej, jak potrafimy, wiemy, że najważniejszy jest zadowolony klient, co jest jednoznaczne z usługami świadczonymi na wysokim poziomie jakości.

W menu

Dania obiadowe
• Grochówka• Ogórkowa• Gołąbki z ziemniakami• Kaszanka z cebulką Bigos
Smacznie i z pomysłem
Szef kuchni sprawi, że każde danie będzie smaczne i dopracowane w każdym szczególe. Menu dobraliśmy na podstawie dotychczasowych doświadczeń, tak by każdy znalazł coś dla siebie.
Dania zimne
• Galaretka drobiowa• Sałatka jarzynowa• Chleb ze smalcem i ogórkiem• Ryba po grecku• Talerz wędlin
Dania podczas imprez
Jak doskonale każdy z nas wie, nie każda bawiąca się osoba przepada za ciepłymi daniami podczas zabawy. Przygotowaliśmy również specjalne menu z zimnymi daniami na tą okazję.
Desery
• Wafle• Galaretka• Napoje
Coś na słodko
Słodkości to coś czego nie powinno zabraknąć podczas imprezy. Proste lecz przepyszne desery dla wszystkich gości!

 

Oto jak się bawiliśmy

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej Resiedence i profilu na fb – linki dostępne w stopce. Niedługo kolejne imprezy.

Pozdrawiamy, Zespół Resiedence

Related Posts