Dancing walentynkowy w stylu PRL- 10 luty 2017

10 lutego 2017 roku odbyła się u nas impreza taneczna w Hotelu Resiedence, w stylu PRL z muzyką na żywo lat 80 i 90. Klimat imprezy utrzymany został nie tylko na sali lecz również w menu. Nowy właściciel Hotelu zadbał o każdy akcent imprezy – zarówno akcent muzyczny, atrakcje jak i menu.

Impreza walentynkowa w stylu PRL

walentynkowe menu impreza walentynkowa walentynki w szczecinku

To była niesamowita impreza do białego rana. Taneczne szaleństwo w restauracji Paryżanka zaczęło się niewinnie o godzinie 20:00, od podania kolacji, podczas której zaserwowano grochówkę, gołąbki, na deser galaretkę i przepyszne wafle z przepisu babci naszego kucharza. Pozdrawiamy! Na stołach nie zabrakło również śledzika, galarety, ogórków, chleba własnego wypieku ze smalcem, paluszków oraz legendarnej oranżady. Goście nie zawiedli i przyszli na imprezę ubrani zgodnie z prl-owskim dress codem, nawet dołączyli goście hotelowi. Impreza z godziny na godzinę rozkręcała się coraz bardziej, barman przygotowywał kolorowe i smaczne drinki, a kucharz osobiście donosił gorące dania takie jak kaszanka, bigos i żurek.

prezent z okazji walentynek14 lutego - walentynki

Impreza w niezwykłej atmosferze

Prowadzący imprezę, Krzysztof Czapla spisał się na medal. Muzyka na żywo z dźwiękami saksofonu była czymś niesamowitym, publiczność bawiła się doskonale, skacząc i tańcząc do utworów lat 80 i 90. Kameralny charakter imprezy sprawił, że wszyscy bawili się razem, świętując przy tym urodziny jednego z uczestników imprezy. Barman gasił pragnienia gości klimatycznymi niebieskimi i czerwonymi drinkami oraz innymi specjałami.

Walentynki w restauracji Paryżanka

Czy organizacja takiej imprezy jest trudna?

Na pewno dobre zaplanowanie to 50% sukcesu, kolejne tyle to zainteresowanie ofertą gości i zapewnienie odpowiednich atrakcji. Zaplanowanie menu, programu imprezy i zrealizowanie go jest bardzo ważnym aspektem, który wpływa na jakość oferowanej usługi. Bardzo ważne jest zaangażowanie całego zespołu w przygotowanie i prowadzenie imprezy. Jeżeli coś robimy, to najlepiej, jak potrafimy, wiemy, że najważniejszy jest zadowolony klient, co jest jednoznaczne z usługami świadczonymi na wysokim poziomie jakości.

W menu

Dania obiadowe
• Grochówka• Ogórkowa• Gołąbki z ziemniakami• Kaszanka z cebulką Bigos
Smacznie i z pomysłem
Szef kuchni sprawi, że każde danie będzie smaczne i dopracowane w każdym szczególe. Menu dobraliśmy na podstawie dotychczasowych doświadczeń, tak by każdy znalazł coś dla siebie.
Dania zimne
• Galaretka drobiowa• Sałatka jarzynowa• Chleb ze smalcem i ogórkiem• Ryba po grecku• Talerz wędlin
Dania podczas imprez
Jak doskonale każdy z nas wie, nie każda bawiąca się osoba przepada za ciepłymi daniami podczas zabawy. Przygotowaliśmy również specjalne menu z zimnymi daniami na tą okazję.
Desery
• Wafle• Galaretka• Napoje
Coś na słodko
Słodkości to coś czego nie powinno zabraknąć podczas imprezy. Proste lecz przepyszne desery dla wszystkich gości!

 

Oto jak się bawiliśmy

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej Hotelu Resiedence i profilu na fb – linki dostępne w stopce. Niedługo kolejne imprezy.

Pozdrawiamy, Zespół Hotelu Resiedence

Related Posts