Dzień Kobiet w Paryżance

Drogie Panie, Dziewczyny.
Bizneswoman i Gospodynie Domowe.
Nauczycielki i Sprzedawczynie. Prawniczki i Krawcowe.
Wszystkie Was Zapraszamy do wspólnego świętowania.

Dzień kobiet trwa u nas aż 4 dni

od 8 do 11 marca.

 

Specjalne drinki

Drinki przygotowane specjalnie dla Was, pyszna kawa i słodkości lub przekąski w atrakcyjnych zestawach. Sprawdź nas.

Dobra cena

Zestawy dostępne już  od 25,00 zł

Niespodzianka

W sobotę niespodzianka! Make up przy kawie.

Make up przy kawie

Start godzina 18:00, Restauracja Paryżanka, cena biletu: 65,00 zł


Jeżeli chcesz poznać tajniki makijażu, wykorzystać potencjał zawartości swojej kosmetyczki, zaskakiwać wyglądem to zapraszamy na spotkanie z Fabryką Stylu make-up. Adrianna Moroz przedstawi tajniki makijażu, które poprawią wygląd, wzmocnią pewność siebie i dodadzą odwagi w zmaganiu się z codziennymi wyzwaniami.

niespodzianka na dzień kobiet Make up lekcja makijażu z okazji dnia kobiet

Pamiętaj by zabrać swoją kosmetyczkę

Pokaż mi kosmetyczkę a powiem Ci kim jesteś. Na codzienny makijaż mamy zazwyczaj niewiele czasu, szybko nałożony podkład, tusz do rzęs i róż do policzków. Minimum to nowe maksimum. A co jeszcze zawiera nasza kosmetyczka? Zazwyczaj pęka w szwach od pomadek, cieni do powiek, różu, pędzelków i innych kosmetyków. Przechowujemy tam wszystkie najcenniejsze kosmetyki, ale czy wykorzystujemy je? Potencjał tkwiący w naszej kosmetyczce nie jest doceniany. Zmieńmy to! Jak zrobić prostą kreskę nad okiem, jak pomalować powiekę, czy dobrałam odpowiedni odcień pomadki? Dlaczego strefa T jest tak ważna? Pytań tyle ile rzeczy w naszej kosmetyczce. Czy zdarzyło się wam odstawić na bok świeżo zakupiony cień do powiek lub kredkę do ust, ponieważ nie wychodzi wam efekt jaki zaprezentowała makijażystka w drogerii? Czy można się tej sztuki nauczyć? Odpowiadamy, że można dojść do perfekcji. Nie bójcie się nowych kolorów, kształtów pędzelków czy pomadek. Tak jak garderoba, która co sezon jest odświeżana, tak samo nasza kosmetyczka powinna być przeglądana. Jeżeli tutorial z yt to dla Ciebie za mało, zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju warsztaty w Szczecinku nauki makijażu, prowadzone przez specjalistkę Adriannę Moroz w stylowej Paryżance w Resiedence.

START: sobota, 11.03.2017, godz. 18:00, wstęp: 65,00 zł od osoby.

Zapisy na facebook’u i telefonicznie.

dekoracja na dzień kobiet kosmetyki na dzień kobiet święto dnia kobiet dzień kobiet w Szczecinku udany makijaż w dzień kobiet
Related Posts