Make up przy kawie

Być kobietą pięknie jest. My o tym wiemy, dlatego specjalnie dla was, drogie Panie organizujemy drugie spotkanie przy kawie z lekcją make-up’u. Restauracja Paryżanka w Resiedence, razem z Fabryką Stylu Make Up, Adrianną Moroz zapraszamy!

Jest wiosna, robimy porządki w domu, ogrodzie, na biurku i w pracy. Przygotowujemy Święta Wielkanocne. Co zrobiłyście dla siebie? Chcemy wam pokazać, że zawartość waszej kosmetyczki ma ogromny potencjał, nasze praktyczne porady, zaprezentowane na jednej z was, przedstawią nowe odsłony makijażu za pomocą tych samych kosmetyków. Koszt spotkania to tylko 65,00 zł.

Przyszłe panny młode
Jest to niesamowita okazja również dla przyszłych panien młodych, które chcą w tym dniu wyglądać najpiękniej. Jeżeli macie jeszcze wątpliwości, nie wiecie kto wykonuje profesjonalne makijaże, zgłoście się do nas. Spotkanie będzie dla was inspiracją. Jeżeli chcesz skorzystać z praktycznych porad na własnej skórze i wyjść odmieniona-bilet wstępu 75,00 zł.

A tak po prostu przyjdź, w kameralnej i otwartej atmosferze przy kawie lub lampce wina  (w cenie) rozmawiamy o wszystkim, korzystając z własnych doświadczeń- bezcenne. Pamiętajcie by zabrać swoją kosmetyczkę.

GDZIE: Restauracja Paryżanka, obiekt Resiedence
KIEDY: 08.04.2016 sobota, godz: 18:00
CENA: 65,00 zł (w cenie kawa lub lampka wina)
REZERWACJE: tel. 516 130 872, 734 496 282,
e-mail: rezerwacja@resiedence.pl, fb

 

 

Related Posts
dzień kobietvip room