Z ogromną przyjemnością zorganizujemy dla Państwa przyjęcia okolicznościowe lub imprezy integracyjne. Charakter, wystrój i położenie naszego obiektu, profesjonalna, miła i dyskretna obsługa, oraz smaczna kuchnia gwarantują beztroska zabawę. Oferujemy przygotowanie nie tylko smacznych potraw ale też wszelkiego rodzaju atrakcji, np.: występy taneczne, pokazy sztucznych ogni, pokazy barmańskie, gry tematyczne, dobór właściwej muzyki i zespołu.

Imprezy „szyte na miarę”. Z nami przeżyjesz najlepszą imprezę w swoim życiu. Bądź gwiazdą wieczoru i królową parkietu. Możesz urozmaicić imprezowy wieczór, zaskakując gości zaproszeniem na „hawajskie party”, „powrót do przeszłości” itd.  Letnie noce, gorące dni, a na imprezie drinki z dodatkiem egzotycznych owoców, klimat iście karaibski.

  • Imprezy integracyjne dla firm
  • Imprezy tematyczne
  • Wieczory panieńskie.
  • Wieczory kawalerskie
  • 18-stki
  • Rocznice

Noclegi

Proponujemy miejsca w Resiedence dla gości przyjezdnych w cenie promocyjnej. Dysponujemy 27 miejscami noclegowymi. Gwarantujemy komfortowy wypoczynek dla uczestników imprez. Obsługujemy również gości na specjalnej diecie po wcześniejszej konsultacji.

Warunki współpracy

Jesteśmy wyjątkowo elastyczni jeśli chodzi o warunki i zakres współpracy. Podpisanie umowy gwarantuje Stronom właściwe warunki jej realizacji. Z największą przyjemnością zapraszamy do naszego obiektu i życzymy Państwu i sobie zadowolenia ze współpracy.

Miejsce przyjęcia

– Sala bankietowa w parku miejskim, w kompleksie Resiedence otoczonym zielenią i widokiem na jezioro Trzesiecko. Organizujemy uroczystości do 500 osób.
– Restauracja Paryżanka znajdująca się w budynku Resiedence. Organizujemy przyjęcia do 50 osób.Dodatkową atrakcją jest ogródek z grillem oraz taras.

Catering

Menu dostosowujemy do rodzaju imprezy i Państwa oczekiwań.