Oferujemy Państwu centrum bankietowe w namiocie na 500 osób. Sala bankietowa posiada estetyczny wygląd i dostęp z kilku stron. Odpowiednio dobrane parametry cyrkulacji powietrza sprawiają, że w namiocie zawsze panują przyjemne warunki pozwalające na komfortową zabawę lub spotkanie w większym gronie. Zimą stosujemy ogrzewanie lub urządzenia klimatyzacyjne, latem namiot jest chłodzony za pomocą specjalnego systemu. Światło naturalne dostaje się przez specjalne okna, wewnątrz jest zainstalowane dodatkowe oświetlenie. Sala bankietowa posiada podłoże z odpowiednio dobranych paneli, jest to bardzo stabilne podłoże i nadaje się zarówno na zabawy i tańce jak i występy i szkolenia. Dysponujemy nagłośnieniem sali oraz wyszukanym oświetleniem wizualnym. Sala bankietowa jest wyposażona m.in. w dwa rozwijane ekrany oraz dwa projektory, które świetnie sprawdzają się podczas konferencji, bankietów, jak i zabaw – karaoke.

Wnętrze sali bankietowej

Namiot konferencyjny o sporej powierzchni to wygoda dla nawet pięciuset gości podczas wesela, imprezy firmowej czy innej szczególnej okazji.  Dekoracja wnętrza, która odmieni naszą salę bankietową pod kątem każdej tematyki przyjęcia lub wesela bez wątpienia sprawi, że goście poczują wyjątkową atmosferę. Od rozmieszczenie stołów po szczegóły dotyczące oświetlenia – przykładamy uwagę do każdego najmniejszego detalu.

Otoczenie

Na zewnątrz znajduje się spora powierzchnia parkingowa pozwalająca na bezpieczne zaparkowanie swojego pojazdu tuż przy samej sali bankietowej. Mała, zielona przestrzeń rekreacyjna usytuowana w dyskretnej części pozwoli zaczerpnąć świeżego powietrza i odetchnąć od imprezowego nastroju wewnątrz sali bankietowej.

Organizujemy wesela

Zapoznaj się z wyjątkową ofertą przygotowaną specjalnie dla wesel. Ślub to niezapomniane przeżycie dlatego i z myślą o takich uroczystościach powstała nasza sala bankietowa.

Komunie

Przygotowywaliśmy już nie jedną komunię. Rodziny zarówno w tym liczniejszym gronie jak i tym bardziej kameralnym poczują się u nas bardzo komfortowo. Przeżywaj ważne chwile w Resiedence.

Chrzciny

Chrzest to wydarzenie rodzinne, które obchodzi się uroczyście w familijnym gronie. Uroczystość z nim związana jest okazją by spotkać się w rodzinnym gronie i uczcić tą wyjątkową chwilę.

Imprezy firmowe

Imprezy firmowe mają swój unikalny charakter i to właśnie ich mamy w roku najwięcej. Rozbaw swoją kadrę pracowniczą w naszej sali bankietowej. Skontaktuj się z nami by omówić szczegóły.

Oto jak wygląda nasza sala bankietowa