ockich, dlatego miasto jest chętnie odwiedzane przez turystów, nie tylko z Polski, ale i z całej Europy.
Jeśli komuś potrzebne jest miejsce noclegowe lub hotele, Łańcut posiada ich dość sporo. Można wybrać nocleg w samym centrum Łańcuta lub hotele nieznacznie oddalone. Wybranie lokalizacji zakwaterowania nie jest aż tak ważne, ponieważ w Łańcucie wszędzie jest blisko, a hotele położone są zazwyczaj przy ruchliwych ulicach. Dlatego wybierając miejsce noclegowe, warto kierować się raczej standardem hotelu i cenami, jakie nas interesują.
Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających turystów, w Łańcucie powstały nowoczesne hotele. Łańcut może pochwalić się kilkoma takimi miejscami, które oddalone są od ścisłego centrum miasta zaledwie o 0, 5 km lub 1 km. W takich hotelach zastaniemy nowocześnie wyposażone pokoje, smaczne posiłki i miłą obsługę. W jednym z takich hoteli znajduje się strefa relaksu, sauny i korty tenisowe, które zapewnią odprężenie ciała i umysłu. Wybierając miejsce zakwaterowania, sprawdźmy czy nie odbywa się w nim jakaś impreza, wesele, poprawiny czy inna uroczystość.

Hotel Rzeszów

W centrum miasta nie znajdziemy klubów ani galerii handlowych, są jednak puby i restauracje. Łańcut jest miastem typowym do zwiedzania, może być również traktowany jako tzw. „baza wypadowa”. Organizując nocleg w Łańcucie możemy wybrać różne hotele. Łańcut posiada kilka takich miejsc na naprawdę wysokim poziomie.